2e wedstrijd De Beste Stek 55+

terug naar overzicht

Zondag, 21 mei 2023

Gefeliciteerd aan Gait ter Horst met zijn overwinning in de tweede wedstrijd van De Beste Stek 55+ middagcompetitie! Met een gewicht van 4200 gram wist hij de wedstrijd te winnen. Het is geweldig om te horen dat er door alle deelnemers goed gevangen werd in de vijvers in de Vinkenbuurt. Het feit dat deze competitie openstaat voor leden van andere hengelsportverenigingen biedt een leuke gelegenheid voor vissers om deel te nemen en hun vaardigheden te tonen in een competitieve omgeving. Felicitaties aan Gait ter Horst voor zijn prestatie en aan alle deelnemers die hebben deelgenomen aan deze succesvolle wedstrijd.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies