3e wedstrijd senioren competitie 2023

terug naar overzicht

Donderdag, 25 mei 2023

Gefeliciteerd aan Henk Zijsveld met zijn overwinning in de derde competitiewedstrijd! Met een vangst van 600 gram vis staat hij nu trots bovenaan in de seniorencompetitie. Hij heeft echt indruk gemaakt door iedereen achter zich te laten. Harald Corté eindigde als tweede met een vangst van 500 gram. Het belooft een spannende competitie te worden met Henk aan de leiding en Harald die op de hielen zit. We kijken uit naar de volgende wedstrijden en zien wie er uiteindelijk als winnaar uit de bus zal komen.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies