Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Geen Botulisme gevaar meer in Dante Vijvers

terug naar overzicht

Woensdag, 9 september 2020

Binnenkort zullen de 2 waarschuwingsborden nabij de waterzuivering worden weggehaald.

Nadat wij contact hebben gehad met het waterschap Vechtstromen is ons toegezegd dat de borden zullen worden weggehaald. Over de oorzaak van het ontstaan van deze vorm van Botulisme is geen duidelijkheid gegeven. Wij hopen dan ook dat dit niet weer zal gebeuren en wij met z'n allen er kunnen blijven vissen.Bij een watertemperatuur beneden de 20 graden is er geen gevaar meer voor botulisme.

Ziet u dode of zieke dieren in het water, meld dit dan bij het waterschap via telefoonnummer 088 2203333.